Ugrás a tartalomra

A nap vicce

Recommended Posts

Szexi Fotó
21 percekkel ezelőtt, geejza hozzászólása:

Basszus! A frászt hozod rám, így lefekvés előtt :eyes20:

Szép,mi?:vacvac:

• Köszi 1
Hivatkozás a hozzászólásra
Trisztán
2 percekkel ezelőtt, lego hozzászólása:

KÉSZ!

kifestő.jpg

Legoné nincs otthon, hogy adjon némi házimunkát? /z/z/z/z

• Tetszik 1
  • Vicces 6
3 órával ezelőtt, lego hozzászólása:

Ezt a videót amúgy is imádom, mindig bepisilek a röhögéstől, de most az asztal alá feküdtem. /z /z Nekem meghoztad a kedvem ehhez az adventi kihíváshoz, igaz nem tudom hol van, meg a te képeidet se láttam még... :lol de szétnézek ezek után. Lehet a jelmondatot is módosítani kéne Ne pörögjön az amatőrre, csak hátha. :) 

• Csajos Tetszik 1
4 órával ezelőtt, lego hozzászólása:

Hát Qurva nagy :great:   Szakadok /z/z/z/z/z   Folyton vissza kellet pörgetnem , mert könnyesre röhögtem magam 

"hetekig csak magának köszönget " ....../z/z/z

• Vicces 2
FM0316

Napi aktuális. Természetesen a mi Legónknak semmi érintettsége nincs a témában

received_201910194730268.jpeg

• Vicces 10
Mukyy
9 percekkel ezelőtt, FM0316 hozzászólása:

A képen azt látni ahogy Legó egy óriási dildóval molesztál mindenkit az utcán. Ezért menekül ki merre lát. Viszont a kacsa sem repülni sem csatornára mászni nem tud. Tisztában van a következményekkel, ez látszik az arckifejezésén is.

A kartondobozokban Lalának vannak használt papucsok amiket a szeretetszolgálat gyűjtött neki. 

A régi pacsker pedig a zöld kukában. Mármint az egyik , a párja a szentendrei habokban úszik még.

• Vicces 7
Redrose
2 órával ezelőtt, FM0316 hozzászólása:

Nem éri rn akartam kirakni de eszembe jutott nincs politizalas itt :xxx11:

• Köszi 1
Inteus
2 órával ezelőtt, FM0316 hozzászólása:

Politikát teljesen félretéve engem a következők háborítanak fel az egészben:

1.) Magyarország ennyire prűd? Ebben az országban senki nem tudja, mi az a gang bang? (Vagy én szégyelljem el magam, mert tudom?) Mert az összes újság és kommentelő a "többnyire férfiak voltak a résztvevők" fordulatot akként értelmezi, hogy meleg szexparty volt... Minden vicc arról szól, hogy meleg.

2.) Magyarország még ennél is prűdebb?? Már több embernek is felhívtam a figyelmét, hogy a rendőrök nem azért razziáztak ott, mert a szexparty (legyen az hetero, homo, gang bang vagy bármi) illegális. Hanem "csak" a járványügyi gyülekezési korlátozást szegték meg. De a többi vicc meg arról szól, hogy aki orgiázik, azt elviszik a rendőrök...

Attól vagyok szomorú, hogy amíg ilyen a hozzáállás, addig nekünk is maximálisan vigyázni kell az inkognitónkra csak azért, mert szeretünk itthon fotózni, és az megosztani. :(

• Tetszik 1
geejza
5 órával ezelőtt, Inteus hozzászólása:

Politikát teljesen félretéve engem a következők háborítanak fel az egészben:

1.) Magyarország ennyire prűd? Ebben az országban senki nem tudja, mi az a gang bang? (Vagy én szégyelljem el magam, mert tudom?) Mert az összes újság és kommentelő a "többnyire férfiak voltak a résztvevők" fordulatot akként értelmezi, hogy meleg szexparty volt... Minden vicc arról szól, hogy meleg.

2.) Magyarország még ennél is prűdebb?? Már több embernek is felhívtam a figyelmét, hogy a rendőrök nem azért razziáztak ott, mert a szexparty (legyen az hetero, homo, gang bang vagy bármi) illegális. Hanem "csak" a járványügyi gyülekezési korlátozást szegték meg. De a többi vicc meg arról szól, hogy aki orgiázik, azt elviszik a rendőrök...

Attól vagyok szomorú, hogy amíg ilyen a hozzáállás, addig nekünk is maximálisan vigyázni kell az inkognitónkra csak azért, mert szeretünk itthon fotózni, és az megosztani. :(

Ez most itt egy végeláthatatlan vita lehetne politikáról, vallási nézetekről, másság elfogadásáról, prűdségről, ájtatosságról, stb. 

Csak ez itt nem az a hely. Sajnálom hogy ezt a kis poént túlgondoltátok.

Szeretem a fotóitokat, ez nem vita téma.

Az inkognitó pedig kölcsönös.

• Tetszik 2
lego

Én pont ezért szeretem az Amatőrt, mert itt nyíltan lehet beszélni olyan dolgokról, ami a társadalom szélesebb körében tabunak számít, itt nem kell "álszenteskedni" egymás előtt.

Itt nem deviáns viselkedés az, ha valaki fotózza a feleségét, és képeket oszt meg Róla..sőt pont ellenkezőleg, pont azért szólják meg az embert, ha ezt túl ritkán és kevésszer teszi! :rohog:

A fórumtalikról személyesen is ismerjük egymást, és egyáltalán nem zavaró vagy ciki olyanok szemébe nézni, akik ugyanezt művelik, ugyanígy gondolkodnak, mint mi.

Én úgy gondolom, hogy ez teljesen normális tevékenység, egy olyan közös "apa-anya" idő, amikor a párok rá vannak kényszerítve arra, hogy egymásra figyeljenek, és közösen valami jó dolgot, egy közös alkotást hozzanak létre!

Meggyőződésem az is, ha a közös erotikus fotózás elterjedtebb lenne, és több pár művelné ezt, amit mi itt csinálunk, sokkal kevesebb lenne a válás és a félresiklott kapcsolat. /d

• Köszi 6
Inteus

Pont ugyanazt akartam kifejezni, mint lego, csak talán kevésbé szofisztikáltan. 

Úgyhogy folytassuk könnyedebb témával. Itt senki nem lenne olyan felelőtlen, mint az alábbi kép fotósa, azt tudom. :troll:

thumb-580x0-psx-20201201-230919.jpg

• Vicces 10
tralalla
10 órával ezelőtt, lego hozzászólása:

Én pont ezért szeretem az Amatőrt, mert itt nyíltan lehet beszélni olyan dolgokról, ami a társadalom szélesebb körében tabunak számít, itt nem kell "álszenteskedni" egymás előtt.

Itt nem deviáns viselkedés az, ha valaki fotózza a feleségét, és képeket oszt meg Róla..sőt pont ellenkezőleg, pont azért szólják meg az embert, ha ezt túl ritkán és kevésszer teszi! :rohog:

A fórumtalikról személyesen is ismerjük egymást, és egyáltalán nem zavaró vagy ciki olyanok szemébe nézni, akik ugyanezt művelik, ugyanígy gondolkodnak, mint mi.

Én úgy gondolom, hogy ez teljesen normális tevékenység, egy olyan közös "apa-anya" idő, amikor a párok rá vannak kényszerítve arra, hogy egymásra figyeljenek, és közösen valami jó dolgot, egy közös alkotást hozzanak létre!

Meggyőződésem az is, ha a közös erotikus fotózás elterjedtebb lenne, és több pár művelné ezt, amit mi itt csinálunk, sokkal kevesebb lenne a válás és a félresiklott kapcsolat. /d

Lego, te hogy a fenébe tudtál kiutazni, mikor zárva a határ... illetve most már tapasztalatodból kérdem, melyik eresz a jobb tapadású, a szinterezett vagy a horganyzott?/z

• Vicces 5

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most
  • Új létrehozás...