Ugrás a tartalomra
Guest Keny

Fórum ÜZENÕFAL ( ha valaki üzenni szeretne bárkinek bármit:)))

Recommended Posts

Guest Keny

Ezt a témát azért hozom létre, hogy legyen egy szabad hely arra a célre ha valaki kérdezni, vagy üzenni szeretne nekem, vagy bárkinek. Bármit. !uppsz ;-);-);-)

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
weisz

Én rögtön kihasználom az alkalmat!Itt mz/x! Polgártárs jelentkezz!

• Tetszik 1

inciter

Ok, de mi köze ennek a szexhez?;-) ;-)

weisz

Inci! El se hinnéd, milyen sok!Keny! Igaza van incinek, ezt a topicot nem ebben a forumban kelett volna nyitni! Áthelyezem a megfelelõ forumba!!!

Spancsi Bácsi

Lopi messenger !uppsz !hej

Guest Keny

Hölgyeim és Uraim!Ha már nem nagyon üzengetünk ebben a topikban, akkor én azért megragadom az alkalmat és gratulálok a nõi kéziseknek.Ha már nem sikerült minden úgy, ahogy ezt vártuk tõlük, akkor azért ne felejtsük el, hogy ekkora pofon után felállni, csak a legnagyobbak tudnak. ;o);-);-););););););););)

Guest bors

Keny: egyetértek! minden elismerésem az övék! remélem nem csak átmenetileg vagy sportbarát, mert akkor már nem lennék egyedül ;o)

Guest Keny
Keny: egyetértek! minden elismerésem az övék! remélem nem csak átmenetileg vagy sportbarát, mert akkor már nem lennék egyedül ;o)
Én mindig is szerettem a sportot és az a fajta vagyok, akinek nem csak az elsõ dominál, mert lehet, hogy egy kevésbé tehetséges, sokkal többet tesz egy X- edik helyért mint az akinek veleszülettett adottsága.

Guest bors

Szimpatikus a hozzáállásod, mert én is csípem a küzdeni tudást, az olyan embereket, akik nem ijednek meg attól, ha esetleg erõn felül kell teljesíteni a siker érdekében.

Lopisoft

Nem találtam más topicot elõre is elnézést Tavaly januárban, Fehér Miklós megdöbbentõ halálhírekor azt hittük, ilyen tragédia még egyszer nem történhet. Fájdalmasan és borzalmasan tévedtünk. Egy év sem telt el, és ismét egy élsportoló halála rázta meg az országot. Az ember keresi a szavakat, megkísérli feldolgozni a feldolgozhatatlant, magyarázatot keres, de nem talál. Igyekszik elképzelni, hogyan történhetett, hogyan csúszott le Kulcsár Anita az útról, de tanácstalan marad. Ha valaki biztos pontja volt a jelenlegi válogatottnak, akkor az Õ volt. Szakvezetõ, szurkoló, újságíró is megnyugodhatott, ha hozzá került a labda, mert szinte biztosan a kapuba juttatta. Ha kellett hatalmas erõvel, ha a helyzet úgy hozta, lazán, ha úgy adódott, svédcsavarral. Igen, õ háttal a kapunak is eredményes tudott lenni. Neki nem számított, ha világbajnoki döntõn vagy bajnokin játszott, alig tudott hibázni. Õt nem lehetett nem szeretni. Négyszázas futót akartak nevelni belõle, ám testnevelõ tanár édesanyja legnagyobb örömére kézis lett, a sportág alapjait épp tõle tanulta, Szerencsen. Kezdetben irányító volt, de hamar beállós lett belõle. Az ereje, a gyorsasága, a labdabiztonsága, a szemfülessége, a tökéletes helyzetkihasználása emelte magasan az átlag fölé, és joggal lehetett a beálló posztján a világ három legjobbja közé sorolni - ha nem õ volt a legjobb. Kulcsár Anita minden gólnak egyformán örült, rendre diadalittasan emelte a kezét a magasba, ha sikeresen fejezett be egy támadást. Mosolygós volt, és mindig igen bosszantotta, ha veszített. Valahogy nem lehetett elképzelni, hogy õ veszíthet, hogy õt le lehet gyõzni - kevés ilyen klasszis van -, a sorsa azonban legyõzte Velence és Pusztaszabolcs között. Õ tényleg betölthetetlen ûrt fog hagyni maga után. Boldog házasságban élt, tele volt álmokkal, vágyakkal, amikrõl ritkán beszélt, a gyerekszülés foglalkoztatta. Az autó azonban megcsúszott, és a végzet megakadályozta, hogy ezek az álmok valóra váljanak. Édesanyja valamennyi cikket összegyûjtött, ami pályafutása alatt megjelent róla. A pályafutás eddig tartott, a szerda esti meccs góljai helyett nekrológok születnek. /forrás index/3_kulcsar.jpg[ 3_kulcsar.jpg ]

Eznaki

Lopi ezért senkitõl nem kell elnézést kérned!!!Sajnos õszinte részvéttel tudjuk tudomásul venni a tényeket. Egy nagy sportolót és egy jó embert vesztett az ország!

Guest kaoszka

Kedvesek! Nézzétek el nekem, hogy ebbe a topicba tettem ;o) ákos : Minden életLátod, felébreszt a Nap, áttör minden felhõt,Leleplezi minden titkodat,Ágyadból kiûz és érzed odakintA fákra jéghideg szél tapadItt van hát a reggel, a tenger dobta partraMint az örökkévalóság kezdetét,Szárnyat bont a fény és elvakulva kérdedVajon lesz-e holnap reggel és Te leszel-e még?Tudod, hogyMinden Élet Vége Halál. A templom csöndje szétszakad, megszólal egy dallam,Énekel a kegyelem ígéreteDe könyörtelen a reggel, az ember szólni sem merNõ a kimondatlan szavak tengereAztán hirtelen múlik a félelemMegérted: így kell lennieNem vagy egyedül, régóta követAz árnyékod: halálod hírnöke. Tudod, hogyMinden Élet Vége Halál. Tudod, hogyMinden Ami nincsenMégÉletre vár. !rose

Babycic

Tegnap engem is megdöbbentett a hír. Egy igazi spotolót vesztettünk megint el! ;o)

Guest Keny

Sajnos a halál nem válogat.......Nem nézi ki mit tesz hozzá a nagybetûshöz, de ez egyszer kivétel tehetett volna..... ;o) !szom

Guest Deexter
Sajnos a halál nem válogat.......Nem nézi ki mit tesz hozzá a nagybetûshöz, de ez egyszer kivétel tehetett volna..... cry.png !szom
Sajnos valóban nem válogat a halál... !szom Nekem pont egy éve halt meg a volt fönököm és barátom.Tapasztalt hegyimentõ és kiváló sportoló volt, sok embert megmentett ,s a sors fintora, hogy éppen õt vitte el a lavina a román Kárpátokban.... !szom !szom Meg másik 3 magyar hegymászót... !szom !szom !szom !sir

chancy

Új fórumok nyíltak meg elõttem, úgy látszik törzsteg lettem!Nagyon köszönöm Nektek ezt a lehetõséget, remélem ti sem fogtok csalódni.Szuper ez csapat!

chancy

Új fórumok nyíltak meg elõttem, úgy látszik törzsteg lettem!Nagyon köszönöm Nektek ezt a lehetõséget, remélem ti sem fogtok csalódni.Szuper ez csapat!

Guest Keny
Hogyan lehet valakibol torzstag? ;o) !hmm mi kell hozza?
Inteligens jó hozzászólások és aktív tagnak kell lenni.Ha a többi törzstag és a moderátorok úgy látják hogy megfelelsz, akkor javasolni fognak.........

Guest csako
Inteligens jó hozzászólások és aktív tagnak kell lenni.Ha a többi törzstag és a moderátorok úgy látják hogy megfelelsz, akkor javasolni fognak.........
Koszi az infot ... megprobalok szellemes, inteligens es aktiv tag lenni ... cserkesz becs-szavamra igerem ;o)

Guest Keny
Hogyan lehet valakibol torzstag? :) !hmm mi kell hozza?
Koszi az infot ... megprobalok szellemes, inteligens es aktiv tag lenni ... cserkesz becs-szavamra igerem ;o)
Ez a helyes út ;o);o) És feltárul a titkok kamrája !huh !huh

Guest csako
Ez a helyes út :):) És feltárul a titkok kamrája !huh !huh
:);o) Jarom az utam, a macska koves utam ... !hej !kocc [ Módosítva 2005 Feb 06 Sun, 08:12 ]

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most