Ugrás a tartalomra
Guest Keny

Fórum ÜZENÕFAL ( ha valaki üzenni szeretne bárkinek bármit:)))

Recommended Posts

Tovi

Emlékeztek még, amikor még a fórumtalit csak itt szerveztük meg az oldalon lévõ irc-n? De jó buli is volt, összejöttünk vagy 6-7 en, persze akkor még senki nem ismerte a másikat....

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
Lopisoft
Emlékeztek még, amikor még a fórumtalit csak itt szerveztük meg az oldalon lévõ irc-n? De jó buli is volt, összejöttünk vagy 6-7 en, persze akkor még senki nem ismerte a másikat....
én meg leléptem meccset nézni /b /b /b

Guest Dream

én meg leléptem meccset nézni /b /b /b "Apróhirdetés: Fiatal, jóképû üzletember vagyok, hat autóm, két mobilom van, és egy nyaralóm a Karib-tengeren. Nem keresek senkit, csak dicsekedni akartam.Valamint, keresem azt a szerecséset, aki ezt mind ehiszi rólam !amazed !amazed !amazed

inciter
Az amatõrön slepp? !amazed Én úgy látom csupa-csupa nagyformátumú, szentéletû férfit és Nõt látok magam körül ... :taps:taps !rose !kocc
Te Inci, akkor vagy nézz körül jobban, mert engem nem vettél észre :taps;-) , vagy tényleg láthatatlan vagyok...... !uppsz /a :););)
Nem tudom eldönteni hogy melyik ellen ágálsz ... a nagyformátumú, vagy a szentéletû ellen ;) ... mert hogy a Nõ ellen nem teheted, azt tudom:) Szóval ... nagyformátumú, erõs egyéniség vagy Kesy /b ... tehát ez kilõve !amazed ... hogy a szentéletû? Na neee !amazed ... nem mondod, hogy nem vagy az? Ügyesen titkolod ... ;);););)

Kesy
Nem tudom eldönteni hogy melyik ellen ágálsz ... a nagyformátumú, vagy a szentéletû ellen :taps ... mert hogy a Nõ ellen nem teheted, azt tudom:) Szóval ... nagyformátumú, erõs egyéniség vagy Kesy /b ... tehát ez kilõve !amazed ... hogy a szentéletû? Na neee !amazed ... nem mondod, hogy nem vagy az? Ügyesen titkolod ... :taps;-):);)
Egészen zavarba jöttem... !pir Inci !kiss Hát szóval igaz, ami igaz, a szentéletûn akadt meg elsõsorban a szemem...... !lol ..de most, hogy így mondod, elgondolkodtatott a dolog. Kérdés, hogy mennyire vesszük "tágan" a szentéletû jelentését... !huh ;) Bár mielõtt valaki beképzeltnek gondolna azért azt elmondom, hogy soha nem gondoltam magam "nagyformátumúnak"(ha csak nem a kilók számítanak... /a )! :taps[ Módosítva 2005 Apr 08 Fri, 13:45 ]

martomi

Mivel a gyermekeim nekem is csináltak MSN cimet (mert hát ök jobban értenek hozzá).Ha valaki ugy gondolja,hogy néha tud velem "beszélgetni" legyen szíves küldje el privátba az MSN cimét és én is küldöm :taps

Eznaki
Mivel a gyermekeim nekem is csináltak MSN cimet (mert hát ök jobban értenek hozzá).Ha valaki ugy gondolja,hogy néha tud velem "beszélgetni" legyen szíves küldje el privátba az MSN cimét és én is küldöm :taps
Ha megnézed itt egy csomó embernek az adatlapján fel van tüntetve az MSN elérése. Ha gondolod és akarsz valakivel beszélgetni akkor megteheted. Nem kell itt ilyen titokzatos "küld meg priviben" dolgokat csinálni. Az, hogy kinek mennyire van ideje beszélgetni az megint egy másik kérdés. De ahogy ismerem a csapatot bárki szívesen beszélget az új tagokkal is amíg az normális, csak ne vonjál le messzemenõ következtetéseket abból ha valaki azt mondja, hogy "bocs de most nem érek rá" ! Lehet, hogy csak tényleg nem ér rá!Érezd jól magadat köztünk!

Frio
Ha megnézed itt egy csomó embernek az adatlapján fel van tüntetve az MSN elérése. Ha gondolod és akarsz valakivel beszélgetni akkor megteheted. Nem kell itt ilyen titokzatos "küld meg priviben" dolgokat csinálni. Az, hogy kinek mennyire van ideje beszélgetni az megint egy másik kérdés. De ahogy ismerem a csapatot bárki szívesen beszélget az új tagokkal is amíg az normális, csak ne vonjál le messzemenõ következtetéseket abból ha valaki azt mondja, hogy "bocs de most nem érek rá" ! Lehet, hogy csak tényleg nem ér rá!Érezd jól magadat köztünk!
És figyelj Eznakira mert nagyon igaza van !huh Itt mindenki barátságos és bizalommal közelit, ebben biztos vagyok.

inciter
... soha nem gondoltam magam "nagyformátumúnak"(ha csak nem a kilók számítanak... /a )! /d
Kesy ... ha a kilókon múlna, akkor én utolérhetetlen egyéniség lennék ... !amazed !angel !pir /d/d/d

Kesy
... soha nem gondoltam magam "nagyformátumúnak"(ha csak nem a kilók számítanak... /a )! /d
Kesy ... ha a kilókon múlna, akkor én utolérhetetlen egyéniség lennék ... !amazed !angel !pir /d/d/d
Hidd el Inci, az vagy!!!! /d (és nem a kilók miatt /d )

inciter
Hidd el Inci, az vagy!!!! /d (és nem a kilók miatt /d )
!angel !pir !pir !pir Ezt azért ne híreszteld sokfelé ... mert nagy lesz a csalódás ... /d/d

Kesy
!angel !pir !pir !pir Ezt azért ne híreszteld sokfelé ... mert nagy lesz a csalódás ... /d/d
Ezt megígérhetem, bár szerintem ha valaki veszi a fáradtságot, és igazán odafigyel rád, akkor rájön, hogy igazam van! !huh

Lopisoft

szeretném ha az én "zöld majom" barátom visszatérne az oldalra mert nekem nagyon hiányzik ,illetve szokott fent lenni de nagyon keveset

inci wazze hiányzol!

Lopisoft
Inci hol vagy?
A minap láttam itt.
jár csak nagyon ritkán és keveset !sir !sir

Guest bors
Inci hol vagy?
Kedves Taro barátom! inciter-nek mostanában sajnos igen sok elfoglaltsága van.Legutóbbi informáciõim szerint ezért nincs túl sûrûn. Van egy másik oka is talán, ami szerintem összefügg egyfajta tendenciával itt fórumon, de errõl macc személyesen, esetleg a talin beszélhetünk.Nyilván nem feltétlenül azok az indokai, mint nekem, de valószínûleg vannak közös meglátásaink is ;)

Eznaki
Inci hol vagy?
Kedves Taro barátom! inciter-nek mostanában sajnos igen sok elfoglaltsága van.Legutóbbi informáciõim szerint ezért nincs túl sûrûn. Van egy másik oka is talán, ami szerintem összefügg egyfajta tendenciával itt fórumon, de errõl macc személyesen, esetleg a talin beszélhetünk.Nyilván nem feltétlenül azok az indokai, mint nekem, de valószínûleg vannak közös meglátásaink is ;)
Pedig lehet, hogy mást is érdekelne ez az indok. Márcsak azért is, mert ha ez negatív akkor még idõben kellene rajta változtatni.

weisz

Nade bors.......Szerintem, ha közünk lenne hozzá, már tudnánk róla!

Guest bors
Inci hol vagy?
Pedig lehet, hogy mást is érdekelne ez az indok. Márcsak azért is, mert ha ez negatív akkor még idõben kellene rajta változtatni.
Kedves Eznaki: elõször is nem Rólad, vagy a moderátorokról van szó, még mielõtt ugranál a témára! ;) Másodszor pontosan azért nem itt fogom elõadni, mert a probléma - véleményem szerint - olyan, hogy jellegébõl fakadóan itt nem elõvezethetõ. ;) Amennyiben az illetékeseket érdekli, megtalálnak tudtommal ;) Ja és van még egy okom, hogy ne ugorjak neki csak úgy a kitémázásnak: köztudomású, hogy a megítélésem sokaknál az üldözési mániás és a kritizálós között ki is merül ;) Mondjuk a magam részérõl ezen csak röhögök, de nehogy már én robbantsak itt ki egy palotaforradalmat ;)

Guest bors
Nade bors.......Szerintem, ha közünk lenne hozzá, már tudnánk róla!
weisz: akkor ezek szerint két lehetõség van:ad1: közöd van hozzá és ezért nem teszel semmit !mad ad2: nincs közöd hozzá és ezért nem teszel semmit !hej u.i.: azért, mert admin vagy, még nem biztos, hogy mindent tudsz ;)

weisz
weisz: akkor ezek szerint két lehetõség van:ad1: közöd van hozzá és ezért nem teszel semmit !mad ad2: nincs közöd hozzá és ezért nem teszel semmit !hej u.i.: azért, mert admin vagy, még nem biztos, hogy mindent tudsz ;)
bors: akkor ezek szerint két lehetõség van:ad1: nem tudsz semmit, ezért beszélsz badarságokat ;) ad2: tudsz valamit, amit bizalmi alapon tudsz, és nem biztos, hogy 6000 embernek is tudnia kell ;) u.i.: nem azért nem vagy admin, mert túl sokat tudsz! Mert én csak azt tudom, hogy nem tudok semmit, de tudni fogom, ha megtudok valamit! ;)

Guest bors
kicsi a bors, de nagyon csíp ma..... !mad
Lylus: hát errõl beszéltem az imént !uppsz ha mondok valamit, ami elüt az átlagostól, akkor vagy hülye vagyok, vagy cinikus, vagy csak már megint bal lábbal keltem fel ;););) Vegyétek úgy, hogy nem szóltam, így jobb is, mert nem fog tõle fájni a fejem ;) Mindenkitõl bocsi, inci majd jön, amikor akar, meg ráér, na meg én is ugyanígy.A véleményem az enyém, azt tõlem el nem tudja venni senki, megtartom magamnak, mert nincs rá vevõ. ;)

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most