Ugrás a tartalomra
  • Közlemény

• lego

Főzzünk Fotókban!   2017-09-17

Hamarosan Új játék indul, hála Mukyyéknak az ötletért!  A játék neve: Főzzünk Fotókban! Első körben be kell jutnotok a konyhába...ennek a módja a következő: Készítsetek BÁRMILYEN konyhával kapcsolatos képet BÁRMELYIK topikba, a kép mellé írjátok oda, hogy "Főzzünk Fotókban" ...figyelni fogjuk, és aki felteszi a képet, bejut a "konyhába" ahol már zajlanak a boszorkánykonyha előkészületei...  További információk ott... 
    • lego

Ismerkedjünk!   2017-10-11

Kedves aktív Tagok!   Szeretnék megkérni minden új és régi tagunkat, aki még nem tette meg, hogy írjon néhány sor bemutatkozást az "Ismerkedjünk" topikba!  Ugyanott Ti is tudtok olvasni a többiekről pár sort. Ez hasznos lehet annak, aki "komolyan gondolja" az "amatőrt" és esetleg szeretne a törzstag státuszhoz közelíteni... 
chancy

Természetfotók és egyéb érdekességek

Recommended Posts

chancy

Ide tájakról, növényekrõl, állatokról, mindenféle természeti jelenségrõl, alakzatról szeretnék feltenni képeket. Remélem van rá érdeklõdés és ti is tesztek fel ilyeneket

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
chancy

A tegnapi isaszegi kirándulás képeiItt a tavasz! Kipattanó rügyek11418768.jpg11418769.jpgVidáman csivitelõ madarak11418770.jpg11418767.jpgés az elsõ pillangó11418771.jpg

chancy
Ez egy téli kép, de mivel jön a tavasz remélem lesz sok tavaszi kép is majd ;-);-):) KÉP1 [ 3918_jeges_tujalevl.jpg ]
Nagyon jó kép!

chancy
Én vagyok a király!!!!!!!!4KÉP1
Aranyos cicus!Meg szabad símogatni?

vizipacy

nincs szebb, mint egy turbékoló viziló pár.11163987.jpg

vizipacy
Én vagyok a király!!!!!!!!4KÉP1
Aranyos cicus!Meg szabad símogatni?
Ha mered!!!!!Az oroszlán is macska, csak egy kicsit nagyobbacska. !mad

Eznaki

Ezt a képet Miskolctapolcán csináltam amikor még csak tanulgattam a mostani fényképezõgépemet. Kicsit magasan volt a mókus, de szerintem ettõl még egész jó lett.12.jpg

Eznaki
Ezt a képet Miskolctapolcán csináltam amikor még csak tanulgattam a mostani fényképezõgépemet. Kicsit magasan volt a mókus, de szerintem ettõl még egész jó lett.KÉP1
Nagyon jóóó kép lett, /b /b nekem nagyon tetszik !huh
Én is szeretem! Azért raktam fel! ;-);-)

chancy

Örülök, hogy másnak is tetszik a topic, jók a képek. Eznaki aranyos a mókusod!Szerintem folytassuk...

chancy

Tavasz, tavasz!11427993.jpgez a két rigó alighanem fészekrakó helyet keres

Lopisoft

kipróbáltuk az új gépet !huh !huh !huh a bográcsos csiri pöri alatt így égett a tûz !kocc 3_csiripori.jpg[ 3_csiripori.jpg ]

Frio
kipróbáltuk az új gépet !huh !huh !huh a bográcsos csiri pöri alatt így égett a tûz !kocc KÉP1 [ 3_csiripori.jpg ]
Lopi ez nagyon hangulatos kép /b /b /b /b /b

Tovi

lopi jó választás volt a Canon 300D!!!!Akkor már 3-an vagyunk, akik ilyet használunk...... /b /b /b

Tovi

Ez is egy picit természetfotó. Úton Anglia felé készítettem a repülõbõl...IMG_7681.JPG

Tovi

Ezt a St. James parkban, beletelt vagy 10 percembe, mire becserkésztem a galambot /a IMG_7874.JPG

Lopisoft

köszönöm az elõzõ véleményeket ;-)3_csiri1_copy.jpg[ 3_csiri1_copy.jpg ]

Guest Dream

Hoppá, egy ilyet én is találtam ....sõt ugyan arról a tüzecskérõl /a /a /a 8_2005_hsvt_csiri_pri_001.jpg[ 8_2005_hsvt_csiri_pri_001.jpg ]

Babycic
köszönöm az elõzõ véleményeket ;-)
Ez nagyon, nagyon szép!! /b /b /b

chancy

Ez csak úgy megragadott11418870.jpgbár a párom szerint nekem mindenrõl "az" jut az eszembe

foto

kenya /a 4481_africa_elefant_tamad.jpg[ 4481_africa_elefant_tamad01.jpg ][ Módosítva 2005 Mar 29 Tue, 17:42 ]

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most