Ugrás a tartalomra

Természetfotók és egyéb érdekességek

Recommended Posts

Ide tájakról, növényekrõl, állatokról, mindenféle természeti jelenségrõl, alakzatról szeretnék feltenni képeket. Remélem van rá érdeklõdés és ti is tesztek fel ilyeneket

Hivatkozás a hozzászólásra

A tegnapi isaszegi kirándulás képeiItt a tavasz! Kipattanó rügyek11418768.jpg11418769.jpgVidáman csivitelõ madarak11418770.jpg11418767.jpgés az elsõ pillangó11418771.jpg

Ez egy téli kép, de mivel jön a tavasz remélem lesz sok tavaszi kép is majd ;-);-):) KÉP1 [ 3918_jeges_tujalevl.jpg ]
Nagyon jó kép!
Én vagyok a király!!!!!!!!4KÉP1
Aranyos cicus!Meg szabad símogatni?
Ha mered!!!!!Az oroszlán is macska, csak egy kicsit nagyobbacska. !mad

Ezt a képet Miskolctapolcán csináltam amikor még csak tanulgattam a mostani fényképezõgépemet. Kicsit magasan volt a mókus, de szerintem ettõl még egész jó lett.12.jpg

Ezt a képet Miskolctapolcán csináltam amikor még csak tanulgattam a mostani fényképezõgépemet. Kicsit magasan volt a mókus, de szerintem ettõl még egész jó lett.KÉP1
Nagyon jóóó kép lett, /b /b nekem nagyon tetszik !huh
Én is szeretem! Azért raktam fel! ;-);-)

kipróbáltuk az új gépet !huh !huh !huh a bográcsos csiri pöri alatt így égett a tûz !kocc 3_csiripori.jpg[ 3_csiripori.jpg ]

kipróbáltuk az új gépet !huh !huh !huh a bográcsos csiri pöri alatt így égett a tûz !kocc KÉP1 [ 3_csiripori.jpg ]
Lopi ez nagyon hangulatos kép /b /b /b /b /b

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most
  • Új létrehozás...