Ugrás a tartalomra
  • Közlemény

• lego

Sástói minitali 2018 április 14-15   2018-02-14

2018 Április 14-15 Sástói minitali (1 éjszaka) Kirándulás/piknik az Oxygén adrenalin élmény parkban, szállás a Sástó Hotelben, igény esetén közös borkóstoló Gyöngyöstarjánban.   A tervezett programokról:    10.00-kor találkozás az Oxygén adrenalin parknál, közös piknik, kirándulás, élményparkozás, kilátó látogatás..ide aki gondolja gyerekekkel is becsatlakozhat. 14.00-15.00-kor (kb) Borkóstoló Gyöngyöstarjánban (reméljük összejön), ha lehetséges ide kérünk valami kis harapnivalót is ebédre (árak amint lesznek, beírom) Itt kötetlen beszélgetés, iszogatás (...esetleg fotózás? ...) a 30 fő befogadására alkalmas pincében... 18.00-20.00-kor (kb) vacsora a szállodában 21.00-0.00 ..ha sikerül kibéreljük a wellness részt, ahol csak mi leszünk, zártkörű rendezvényre...   Kérem, hogy aki szeretne csatlakozni (főleg aki szállást kér), minél előbb jelentkezzen!
chancy

Természetfotók és egyéb érdekességek

Recommended Posts

Lopisoft

kicsit körülnéztem délután az udvaron 11462211.jpg11462209.jpg11462206.jpg11462204.jpg11462202.jpg11462200.jpg11462171.jpg11462166.jpg11462160.jpg11462101.jpg

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
cavalieros
balaton.JPGg.JPGk.JPGb.JPG Pár kép amit családi kirándulásokon fotóztuk.

cavalieros

Lopi de jó neked hogy van hóvirágod én is kerestem de sehol nem találtam . /b /b /b /b

kicsit körülnéztem délután az udvaron KÉP1KÉP2KÉP3KÉP4KÉP5KÉP6KÉP7KÉP8KÉP9KÉP10

Lopisoft
Lopi de jó neked hogy van hóvirágod én is kerestem de sehol nem találtam . /b /b /b /b
kicsit körülnéztem délután az udvaron KÉP1KÉP2KÉP3KÉP4KÉP5KÉP6KÉP7KÉP8KÉP9KÉP10
szakadj meg :szem:jujj:):):)/d/d

foto
Lopi, cavalieros, foto nagyon jó képeket tettetek fel :szem:jujj:) !huh /b /b
köszi :)

foto
ez is kenya KÉP1 [ 4481_flohostrand1.jpg ]
foto, köszi :szem:jujj gondolom hatalmas élmény volt Kenyában járni !amazed
jaaaa......csak sajnos mar regen volt ....... :) itt van meg1 4481_kimanarisingsun.jpg[ 4481_kimanarisingsun.jpg ]

foto
Én sajnos még nem jártam Afrikában, de egy kedves ismerõsöm testvére sokat járt ott, és tavaly egy kiállításra kaptam Tõle pár képet, most elõszedtem õket, és megosztom Veletek. :szem:jujj:) Nem írom ki a teljes nevét csak a monogramját: K.P. /b /b /b KÉP1 [ 3918_afrika_zsirf.jpg ][ Módosítva 2005 Mar 29 Tue, 23:23 ]
ez nagyon joooo ...... /b /b /b

Lopisoft
Találtam ma ibolyát a kertünkben !rose !rose !rose KÉP1 [ 3918_ibolya.jpg ]
valamiért szeretem a lila színt /a /a /a /a inci :szem !mad !mad !mad

vizipacy

Ki mondta, hogy nem én vagyok a legszebb?????11163994.jpg

inciter
Én sajnos még nem jártam Afrikában ...
Mi már jártunk, de csak ilyen kis állatokkal találkoztunk ... RC meg is barátkozott az egyikkel ... !amazed

vizipacy
Találtam ma ibolyát a kertünkben !rose !rose !rose KÉP1 [ 3918_ibolya.jpg ]
Most már biztosan itt a tavasz. HURRÁ! ÉLJEN A SZERELEM!! :szem:jujj

inciter
Mi már jártunk, de csak ilyen kis állatokkal találkoztunk ... RC meg is barátkozott az egyikkel ... !amazed 56_0497a.jpg[ 56_0497a.jpg ]

vizipacy
Mi már jártunk, de csak ilyen kis állatokkal találkoztunk ... RC meg is barátkozott az egyikkel ... !amazed KÉP1 [ 56_0497a.jpg ]
R.C. ez nagyon helyes kis állat! Jó érzés lehetett a kezedben tartani /b /b

vizipacy

annie, gratulálok! gyönyörû fotókat csináltál. :):)/d/d

Tovi

annie és chancy csak nem közös állatkertlátogatás volt??? /a /a

chancy

A Budakeszi vadaspark környéke11537301.jpg11537299.jpgegy kismadár11537297.jpgtejecskét akarok!!!11537302.jpgmuflon11537344.jpgugye milyen szép vagyok?11537345.jpg

Tovi

chancy le a kalappal, gyönyörû képek!!!!Csak nem a kis zsebiketyeréddel csináltad??,

vizipacy

chancy, marhára irígy vagyok! !sir !sir Nekem legjobban a pici csíkos vadmalacka tetszik. !huh

vizipacy
chancy, marhára irígy vagyok! !sir !sir Nekem legjobban a pici csíkos vadmalacka tetszik. !huh
vizipacy: így szunyáltak a napon a kis vadmalacok egymás hegyén-hátán :)/d:) KÉP1 [ 3918_kismalackk.jpg ][ Módosítva 2005 Apr 02 Sat, 23:28 ]
Jujjjjjjjjjj! Gyönyörûek!!!!4Jobb ha tudod, fanatikus állatbarát vagyok. (jó a kiscsótányt nem szeretem) /d/d

chancy
vizipacy: így szunyáltak a napon a kis vadmalacok egymás hegyén-hátán :)/d:) KÉP1 [ 3918_kismalackk.jpg ][ Módosítva 2005 Apr 02 Sat, 23:28 ]
Jujjjjjjjjjj! Gyönyörûek!!!!4Jobb ha tudod, fanatikus állatbarát vagyok. (jó a kiscsótányt nem szeretem) /d/d
és a nagyot?837_cstny1.jpg[ 837_cstny1.jpg ]

vizipacy
és a nagyot?KÉP1 [ 837_cstny1.jpg ]
nahát!!!!! a nagyot meg nagyon nem, de a kép különben jó. hol találtál ekkora csótányt? :) !szom

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most