Ugrás a tartalomra
chancy

Természetfotók és egyéb érdekességek

Recommended Posts

chancy
chancy, marhára irígy vagyok! !sir !sir Nekem legjobban a pici csíkos vadmalacka tetszik. !huh
vizipacy: így szunyáltak a napon a kis vadmalacok egymás hegyén-hátán :)/d:) KÉP1 [ 3918_kismalackk.jpg ][ Módosítva 2005 Apr 02 Sat, 23:28 ]
Jujjjjjjjjjj! Gyönyörûek!!!!4Jobb ha tudod, fanatikus állatbarát vagyok. (jó a kiscsótányt nem szeretem) /d/d
és a nagyot?KÉP1 [ 837_cstny1.jpg ]
nahát!!!!! a nagyot meg nagyon nem, de a kép különben jó. hol találtál ekkora csótányt? :) !szom
Ezt speciel az állatkertben. Van több is!837_cstny2.jpg[ 837_cstny2.jpg ]

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
chancy
chancy le a kalappal, gyönyörû képek!!!!Csak nem a kis zsebiketyeréddel csináltad??,
Köszi!Már átnyergeltem egy FUJI S7000-reEgy árnyalattal javultak a képeim /a

Guest fiatalhazaspar

A kismalacok nagyon edesek.En is alat barat vagyok, megfogom a legyet es ki engedem az ablakon !angel De a csotanyt irtom ahogy csak tudom !dam

chancy

Tegnap hazafelé jövet a város szélén egy bozóttüzet láttunk11537347.jpg11537346.jpg11537348.jpg

vizipacy

chancy!Csodaszép felvételek, szinte érzem a tûz melegét /b /b

vizipacy

Este, ha fázom ezek közül egyet kirakok a képernyõre és úgy érzem mintha kandalló elõtt ülnék !huh !huh

inciter
Tegnap hazafelé jövet a város szélén egy bozóttüzet láttunk
Wazze ... nálatok egyik héten a víz pusztít, a másikon a tûz?:)

vizipacy
Wazze ... nálatok egyik héten a víz pusztít, a másikon a tûz?:)
csak rossz volt a sorrend !amazed

Guest TOMBÁ
Tegnap hazafelé jövet a város szélén egy bozóttüzet láttunkKÉP1KÉP2KÉP3
Hogy bozóttüzet hogy csináltatok,azt el tudom képzelni,de hogy a fenébe csináltatok a multkor árvizet? :)

chancy
Hogy bozóttüzet hogy csináltatok,azt el tudom képzelni,de hogy a fenébe csináltatok a multkor árvizet? :)
Hja kérem, a polgármesterünk kapcsolatai...

vizipacy
Legközelebb mi lesz? forgószél? vagy tûzhányó?Azért az összes természeti csapást ne próbáljátok ki... !uppsz

inciter
Tudjátok az úgy volt ... hogy Gyömrõn nem is volt árvíz ... letettek pár homokzsákot a város egy eldugott pontján, aztán elkezdtek locsolni ... és itt kerülnek képbe a kapcsolatok ... kereskedelmi TV kivonul, bemutatja a "katasztrófát", amin sajnálkoznak az emberek, a polgármester pedig 300 milliót kér a városnak hogy rendbehozzák a katasztrófasúlytotta várost:):):) Ez nemcsak Budapesten mûkszik ám így:)/d:) Ugye, Chancy?

chancy
Tudjátok az úgy volt ... hogy Gyömrõn nem is volt árvíz ... letettek pár homokzsákot a város egy eldugott pontján, aztán elkezdtek locsolni ... és itt kerülnek képbe a kapcsolatok ... kereskedelmi TV kivonul, bemutatja a "katasztrófát", amin sajnálkoznak az emberek, a polgármester pedig 300 milliót kér a városnak hogy rendbehozzák a katasztrófasúlytotta várost:):):) Ez nemcsak Budapesten mûkszik ám így:)/d:) Ugye, Chancy?
Na de inc!akkora vizet nem lehet hazudni! (Igaz, ha a kamerát lejjebb rakjuk nagyobbnak látszik..). De én egy csapatban versenyzek a polgármesterünkkel.A lényeg, lehet, hogy az arányok el voltak túlozva, de én 3 napig valódi belvíz ellen védekeztem, és voltunk ott egy páran.

inciter
Tudjátok az úgy volt ... hogy Gyömrõn nem is volt árvíz ... letettek pár homokzsákot a város egy eldugott pontján, aztán elkezdtek locsolni ... és itt kerülnek képbe a kapcsolatok ... kereskedelmi TV kivonul, bemutatja a "katasztrófát", amin sajnálkoznak az emberek, a polgármester pedig 300 milliót kér a városnak hogy rendbehozzák a katasztrófasúlytotta várost:)/d:) Ez nemcsak Budapesten mûkszik ám így:):):) Ugye, Chancy?
Na de inc!akkora vizet nem lehet hazudni! (Igaz, ha a kamerát lejjebb rakjuk nagyobbnak látszik..). De én egy csapatban versenyzek a polgármesterünkkel.A lényeg, lehet, hogy az arányok el voltak túlozva, de én 3 napig valódi belvíz ellen védekeztem, és voltunk ott egy páran.
Nekem sok gyömrõi haverom van, és az Õ elmondásuk alapján egyetlen mondatoddal tudok egyetérteni !amazed ... és lehet hogy ez a magyarázata is a dolognak ... Te egy csapatban versenyzel a polgármesterrel .../d:)/d

Lopisoft

!amazed 3_seta_054_resize.jpg[ 3_seta_054_resize.jpg ]

Lopisoft

!amazed 3_seta_004_resize.jpg[ 3_seta_004_resize.jpg ]

Lopisoft

ezt a képet tovi barátommal ketten hoztuk össze3_seta_260_resize.jpg[ 3_seta_260_resize.jpg ]

chancy
!amazed KÉP1 [ 3_seta_004_resize.jpg ]
Mindig azon jár az eszed! !mad

Tovi

Itt én játszok a tûzzel /a 3423_seta_242.jpg[ 3423_seta_242.jpg ]

foto
ezt a képet tovi barátommal ketten hoztuk összeKÉP1 [ 3_seta_260_resize.jpg ]
huuu......ez nekem nagyon tetszik!!!! /b /b /b /b

Guest bors
lopi: nem igaz, hogy Te mindent kikukkolsz! :) szerencsétlen bogarak, lehet észrevettek, és most 2-300 petével kevesebbet raktak... :)/d/d

Lopisoft
lopi: nem igaz, hogy Te mindent kikukkolsz! :) szerencsétlen bogarak, lehet észrevettek, és most 2-300 petével kevesebbet raktak... /d/d/d
sõt orgia is volt de azt nem merem feltenni :)

Lopisoft
lopi: nem igaz, hogy Te mindent kikukkolsz! :taps szerencsétlen bogarak, lehet észrevettek, és most 2-300 petével kevesebbet raktak... :););)
ez meg orgia bogár amatõrök ;);) így csinálják 3_seta_002_resize.jpg[ 3_seta_002_resize.jpg ]

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most