Ugrás a tartalomra
  • Közlemény

• lego

Sástói minitali 2018 április 14-15   2018-02-14

2018 Április 14-15 Sástói minitali (1 éjszaka) Kirándulás/piknik az Oxygén adrenalin élmény parkban, szállás a Sástó Hotelben, igény esetén közös borkóstoló Gyöngyöstarjánban.   A tervezett programokról:    10.00-kor találkozás az Oxygén adrenalin parknál, közös piknik, kirándulás, élményparkozás, kilátó látogatás..ide aki gondolja gyerekekkel is becsatlakozhat. 14.00-15.00-kor (kb) Borkóstoló Gyöngyöstarjánban (reméljük összejön), ha lehetséges ide kérünk valami kis harapnivalót is ebédre (árak amint lesznek, beírom) Itt kötetlen beszélgetés, iszogatás (...esetleg fotózás? ...) a 30 fő befogadására alkalmas pincében... 18.00-20.00-kor (kb) vacsora a szállodában 21.00-0.00 ..ha sikerül kibéreljük a wellness részt, ahol csak mi leszünk, zártkörű rendezvényre...   Kérem, hogy aki szeretne csatlakozni (főleg aki szállást kér), minél előbb jelentkezzen!
chancy

Természetfotók és egyéb érdekességek

Recommended Posts

Tovi

És az amatör földönfekvõ-hasoncsúszó ember-amatõrök meg kikukkolják. Hol vannak a bogarak jogai??? !hej !hej 3423_seta_150.jpg[ 3423_seta_150.jpg ]

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
Lopisoft
És az amatör földönfekvõ-hasoncsúszó ember-amatõrök meg kikukkolják. Hol vannak a bogarak jogai??? !hej !hej KÉP1 [ 3423_seta_150.jpg ]
szakadj meg :taps !mad !mad !mad !mad !mad !mad

chancy

Lopi, látom jó makrókat csinálsz az új gépeddel. Gratula /b

chancy

Nos, akkor tõlem is néhány közeli837_sp_001.jpg[ 837_sp_001.jpg ]

chancy
Nos, akkor tõlem is néhány közeliKÉP1 [ 837_sp_001.jpg ]
chancy nagyon jó és érdekes képek /b /b /b mondjuk az a varangyos béka szegény nagyon randa :taps:) de a fotó attól még nagyon jó lett róla !huh
Te mondod, hogy randa? Én egészen közel hajoltam hozzá!

chancy
chancy nagyon jó és érdekes képek /b /b /b mondjuk az a varangyos béka szegény nagyon randa :taps:) de a fotó attól még nagyon jó lett róla !huh
Te mondod, hogy randa? Én egészen közel hajoltam hozzá!
De nem estél kísértésbe remélem ;);) No ez csak vicc, eszembe jutott a mese, hogyha a varangyos békát megcsókolják, akkor vagy sudár herceg lesz belõle, vagy szépséges hercegnõ !rose ;) !huh
És ha egy tömött villamoson megcsókolsz egy ellenõrt, akkor BKV változik? /a [ Módosítva 2005 Apr 05 Tue, 22:28 ]

Tovi
Lopi, látom jó makrókat csinálsz az új gépeddel. Gratula /b
Tanítom, nevelem, egyszer lesz belõle valami :taps:)

vizipacy
Hol találtad ezt a gyönyörû békát?Meg kéne csókolni, hátha királyfi lesz belõle..... :taps:)

Tovi

chancy tényleg nagyon szépek a képeid, fogadd elismerésem :taps:)

Tovi
Hol találtad ezt a gyönyörû békát?Meg kéne csókolni, hátha királyfi lesz belõle..... :taps:)
vizipacy ezt már próbáltuk, de nem jött be...DSCN5757.JPG[ Módosítva 2005 Apr 05 Tue, 22:34 ]

chancy
Kivirágzott a mandulafánk !rose :taps KÉP1 [ 3918_mandulafa1.jpg ]
Itt a tavasz! Nagyon szép. Az ember kicsit felvidul.

vizipacy

nálunk is virágzik a barackfa, tényleg itt a tavaszt! Éljen a szerelem! :taps:taps

inciter
Kivirágzott a mandulafánk !rose :taps KÉP1 [ 3918_mandulafa1.jpg ]
Remélem a hétvégén már én is tudok ilyen képet csinálni a babarózsafánkról, az aranyvesszõnkrõl ... stb.:taps:):taps

chancy
És õt is ott kaptam leKÉP1 [ 837_er_052.jpg ]
huhhhh, de érdekes gyíkocska, egészen különleges fajta !huh és sokkal szebb állatka, mint a varangyos béka volt :taps:taps:taps;-)
Tetszik a gyíkom? :)

vizipacy
És õt is ott kaptam leKÉP1 [ 837_er_052.jpg ]
huhhhh, de érdekes gyíkocska, egészen különleges fajta !huh és sokkal szebb állatka, mint a varangyos béka volt :taps:taps:taps;-)
Tetszik a gyíkom? :)
még nem volt szerencsém közelebbrõl megszemlélni

chancy
elõkerült a már említette afrikai fotókat tartalmazó CD :taps a CD-n közel 400 jobbnál-jobb kép van, de mivel nem én vagyok az alkotójuk, így nem szeretnék visszaélni ezzel, csak 1-2 különös képet szeretnék feltenni ide !huh a képek alkotójának monogramja: K.P. :taps;-):taps KÉP1 [ 3918_afrikai_zebrk.jpg ]
Ez a szavanna szuper!

foto

ez most keszült februarban /a 4481_teide_06_klein.jpg[ 4481_teide_06_klein.jpg ]

Tovi

annie szinte érzem a képekbõl a nap erejét, szupi képek!!!

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most