Ugrás a tartalomra

Természetfotók és egyéb érdekességek

chancy

Recommended Posts

Én sajnos még nem jártam Afrikában, de egy kedves ismerõsöm testvére sokat járt ott, és tavaly egy kiállításra kaptam Tõle pár képet, most elõszedtem õket, és megosztom Veletek. :szem:jujj:) Nem írom ki a teljes nevét csak a monogramját: K.P. /b /b /b KÉP1 [ 3918_afrika_zsirf.jpg ][ Módosítva 2005 Mar 29 Tue, 23:23 ]
ez nagyon joooo ...... /b /b /b
Én sajnos még nem jártam Afrikában ...
Mi már jártunk, de csak ilyen kis állatokkal találkoztunk ... RC meg is barátkozott az egyikkel ... !amazed KÉP1 [ 56_0497a.jpg ]
R.C. ez nagyon helyes kis állat! Jó érzés lehetett a kezedben tartani /b /b
chancy, marhára irígy vagyok! !sir !sir Nekem legjobban a pici csíkos vadmalacka tetszik. !huh
vizipacy: így szunyáltak a napon a kis vadmalacok egymás hegyén-hátán :)/d:) KÉP1 [ 3918_kismalackk.jpg ][ Módosítva 2005 Apr 02 Sat, 23:28 ]
Jujjjjjjjjjj! Gyönyörûek!!!!4Jobb ha tudod, fanatikus állatbarát vagyok. (jó a kiscsótányt nem szeretem) /d/d
chancy, marhára irígy vagyok! !sir !sir Nekem legjobban a pici csíkos vadmalacka tetszik. !huh
vizipacy: így szunyáltak a napon a kis vadmalacok egymás hegyén-hátán :)/d:) KÉP1 [ 3918_kismalackk.jpg ][ Módosítva 2005 Apr 02 Sat, 23:28 ]
Jujjjjjjjjjj! Gyönyörûek!!!!4Jobb ha tudod, fanatikus állatbarát vagyok. (jó a kiscsótányt nem szeretem) /d/d
és a nagyot?837_cstny1.jpg[ 837_cstny1.jpg ]
és a nagyot?KÉP1 [ 837_cstny1.jpg ]
nahát!!!!! a nagyot meg nagyon nem, de a kép különben jó. hol találtál ekkora csótányt? :) !szom

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most
  • Új létrehozás...