Ugrás a tartalomra

Photoshop_akár kezdõknek is!!!!

Guest banderas

Recommended Posts

Mindenki járt már úgy, hogy egy nõt (vagy fiút) szívesen levetkõztetett volna a szemével! Szerencsére a modern kor vívmányai erre lehetõséget adnak.Nagyon kezdõ vagyok a témában, de igyekszem magam szépen lassan fejlesztgetni!Egy kis ízelítõ, ami demonstrálja, hogy mire is gondolok!Tudom, hogy vannak hibák, de abból tanulunk, nem igaz?08.jpg09.jpg

Ez egy olyan téma amire vevõ vagyok, de sajna nagyon hülye hozzá! !szom Remélem itt alkalmam lesz kikupálódni! ;o) !hej Érdekel valakit a Photoshop legujabb változata? Privben megadom a letölthetõséget.[ Módosítva 2005 Jun 25 Sat, 11:37 ]

Ez egy olyan téma amire vevõ vagyok, de sajna nagyon hülye hozzá! !szom Remélem itt alkalmam lesz kikupálódni! ;o) !hej Érdekel valakit a Photoshop legujabb változata? Privben megadom a letölthetõséget.[ Módosítva 2005 Jun 25 Sat, 11:37 ]
Pl. engem :):) Köszi

Köszönöm az elismerést, jól esik. Igaz, hogy a képeimen rengeteg hiba van, de sajnos csak autodidakta módon tudom magam fejleszteni, viszont így nézve talán nem is olyan rosszak. Idõvel biztos jobban fog menni. ;-)

pscs2_app_icon.pngA pár hete felröppent pletykák végül is igaznak bizonyultak. Ma az Adobe bejelentette a Photoshop CS2-t. Új Camera RAW, új file böngészõ, intelligens élesítés, objektív torzítások korrigálása, automatikus dinamikus tartomány növelés több expozícióból, zajcsökkentés. Ez néhány az új funkciókból. (Ezek eddig is léteztek, csak külön plugin-ben.) 30 napos, teljesen mûködõképes próbaverzió letölthetõ ahttp://www.adobe.com/support/downloads/product.jsp?product=39&platform=Windowscímrõl.
Ez egy olyan téma amire vevõ vagyok, de sajna nagyon hülye hozzá! !szom Remélem itt alkalmam lesz kikupálódni! ;-) !hej Érdekel valakit a Photoshop legujabb változata? Privben megadom a letölthetõséget.[ Módosítva 2005 Jun 25 Sat, 11:37 ]
Szia!Engem is érdekelne fõleg ha van hozzá okosítás is.Közi!
KÉP1A pár hete felröppent pletykák végül is igaznak bizonyultak. Ma az Adobe bejelentette a Photoshop CS2-t. Új Camera RAW, új file böngészõ, intelligens élesítés, objektív torzítások korrigálása, automatikus dinamikus tartomány növelés több expozícióból, zajcsökkentés. Ez néhány az új funkciókból. (Ezek eddig is léteztek, csak külön plugin-ben.) 30 napos, teljesen mûködõképes próbaverzió letölthetõ ahttp://www.adobe.com/support/downloads/product.jsp?product=39&platform=Windowscímrõl.
Nekem megvan a full. Érdekel valakit?

többeknek meg van a full, csak óvatosan reklámozzátok ezt, nehogy valami beépített BSA ember felfigyeljen rá.... :jujj mert hát tudjuk, hogy amit fel lehet törni, azt feltörik, és amit le lehet tölteni azt letöltik, de nem tenne jót a lapnak ha vki felnyomná a társaságot ;-)

többeknek meg van a full, csak óvatosan reklámozzátok ezt, nehogy valami beépített BSA ember felfigyeljen rá.... :jujj mert hát tudjuk, hogy amit fel lehet törni, azt feltörik, és amit le lehet tölteni azt letöltik, de nem tenne jót a lapnak ha vki felnyomná a társaságot ;-)
Én úgy gondoltam, hogy mesélek róla... /d/d

Alapvetõen a Photoshop felületes megismeréséhez szükség van magára a programra. Figyelem, ez sajnos elkerülhetetlen. Ha van rá igény felrakhatok egy-két leírást, de szerintem a http://photoshop.lap.hu/ oldalról elérhetõ linkek sokakat segíthetnek. Vannak magyar, illetve angol leírások. A kiindulástól magyarázzák a lépéseket a végkifejletig.Én sokat tanultam belõle, de sajnos itt is elengedhetetlen a sok gyakorlás, meg a kitartás.Azért ha konkrét kérdés merül fel, akkor megpróbálok válaszolni rá, már amennyiben az ismereteim elegendõek hozzá!Tudok én tudálékosan fogalmazni!

KÉP1A pár hete felröppent pletykák végül is igaznak bizonyultak. Ma az Adobe bejelentette a Photoshop CS2-t. Új Camera RAW, új file böngészõ, intelligens élesítés, objektív torzítások korrigálása, automatikus dinamikus tartomány növelés több expozícióból, zajcsökkentés. Ez néhány az új funkciókból. (Ezek eddig is léteztek, csak külön plugin-ben.)30 napos, teljesen mûködõképes próbaverzió letölthetõ ahttp://www.adobe.com/support/downloads/product.jsp?product=39&platform=Windowscímrõl.
Kicsit még várjatok vele, a teljes magyar nyelvû verzió nyár végén jelenik meg. Ebben csak a magyar karakterkészlet támogatása van benne.A warezpiacról annyit, hogy én már május eleje óta használom :jujj;-)/d/d

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most
  • Új létrehozás...