Ugrás a tartalomra
  • Közlemény

• lego

Támogathatod a Magyar Amatőrt!   2017-11-01

Kedves Tagok! Ha valaki szeretne - teljesen önkéntes alapon - hozzájárulhat a fórum üzemeltetési költségeihez. Az alábbi topikban találjátok a részleteket: http://www.magyar-amator.hu/index.php?/topic/562-támogathatod-a-magyar-amatőrt/  
    • lego

Adventi naptár VÁLTOZÁS!   2017-11-24

Kedves Tagok!    Megnyílt az Adventi Naptár, és törzstag szinttől felfelé már látható is. Sajnos másként nem tudtam technikailag megoldani, hogy az inaktív tagok ne kerüljenek be a szobába, ezért szeretném kérni azokat a tagokat, akik ugyan még csak tag szinten vannak, de szívesen benéznének az Adventi szobába, kérem jelentkezzenek a belépésre, igyekszem minél hamarabb beengedni őket!   A szobát itt találjátok: http://www.magyar-amator.hu/index.php?/clubs/31-adventi-naptár-2017/     köszönöm a türelmet és a megértést! Lego
DerMedve

Tartozékok, kellékek

Recommended Posts

Lili Szabolcsa

Nekem is ilyen van, én elégedett vagyok vele! :cool

Eddig jó!! :rohog:

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
CCPhoto

Sziasztok fórum társaim!Vaku vásárlás előtt állok és ezt a vakut néztem ki. Canon Speedlite 430 EX II. Amatör fotózáshoz mennyire felel ez meg?Előre is köszi mindenkinek a segitséget.Üdv Szabi

Jó kis vaku, nekem is volt, de tapasztalat, hogy fényből sosem elég. A mindenképpen Canon-t szeretnél, megértem, de esetleg elgondolkodnék ezen http://cfoto.hu/termekek.php?termek_id=749

Mindent tud, amit az 580EXII, kivéve a gyors szinkront, szerintem még ugyanott is gyártják. Nem volt még a kezemben, de ismerősöm vett egyet és nagyon meg van vele elégedve. Nagyon sokat tud, amit soha nem fogsz kihasználni, de a legfontosabb szerintem az ár és a fényerő aránya.

TandA

Sziasztok fórum társaim!Vaku vásárlás előtt állok és ezt a vakut néztem ki. Canon Speedlite 430 EX II. Amatör fotózáshoz mennyire felel ez meg?Előre is köszi mindenkinek a segitséget.Üdv Szabi

Nekem is 430EX van, még nem volt gondom vele. Gyanitom a II sem lehet roszabb.

Coyote
Nem tudom. Én vakuban is Nikont szoktam venni. Ez egyfajta berögződés lehet nálam... :rohog:

Lili Szabolcsa

Nem tudom. Én vakuban is Nikont szoktam venni. Ez egyfajta berögződés lehet nálam... :rohog:

Én vakut kérdeztem és nem Nikont!! /z Jól van na csak vicc volt!!!

Lili Szabolcsa

Megvettem,olyan lessz amilyen. :taps

clemi

Jó kis vaku, nekem is volt, de tapasztalat, hogy fényből sosem elég. A mindenképpen Canon-t szeretnél, megértem, de esetleg elgondolkodnék ezen http://cfoto.hu/term...p?termek_id=749

Mindent tud, amit az 580EXII, kivéve a gyors szinkront, szerintem még ugyanott is gyártják. Nem volt még a kezemben, de ismerősöm vett egyet és nagyon meg van vele elégedve. Nagyon sokat tud, amit soha nem fogsz kihasználni, de a legfontosabb szerintem az ár és a fényerő aránya.

Azért abban a linkben ami a hsz-edben szerepel az a felháborató, hogy az ebay-en pont fele annyiért megkapod. Csak szólok :oh

CCPhoto

Azért abban a linkben ami a hsz-edben szerepel az a felháborató, hogy az ebay-en pont fele annyiért megkapod. Csak szólok :oh

Azt nem mondtam, hogy itt kell megvenni. De ha rászámolod az ÁFA-t, vámot, meg ki tudja tényleg ideér-e és hogy egyben lesz-e, nem biztos hogy akkora a különbség...

George1941

Canon Spedlite 430EX-II. t vettem, s még most tanulom.

Eddig (amit tudok róla) nagyon jó.

Bizony nem volt olcsó.

Sziasztok

George1941

Itt nem találta a megfelelő fórumot erre a célra,pedig tudom, hogy láttam amikor még nem kerestem. :cheers:

Születésnapomra másfél éve kaptam a családtól egy Canon EOS 1000 D gépet, készletben vagyis két optikával.

EFS 18-55 mm és szintén Canon 75-300 mm D 58 mm

Vettem egy u.n. utazó zoomot és a felsoroltakat el szeretném adni.

Érdekel valakit?

Email: villanyi.gyorgy@gmail.com

vagy Mobil: +3630 202-0831

George1941

Itt nem találta a megfelelő fórumot erre a célra,pedig tudom, hogy láttam amikor még nem kerestem. :cheers:

Születésnapomra másfél éve kaptam a családtól egy Canon EOS 1000 D gépet, készletben vagyis két optikával.

EFS 18-55 mm és szintén Canon 75-300 mm D 58 mm

Vettem egy u.n. utazó zoomot és a felsoroltakat el szeretném adni.

Érdekel valakit?

Email: villanyi.gyorgy@gmail.com

vagy Mobil: +3630 202-0831

A két optikából már csak az EFS 18 - 55 mm es van meg. A másik az "elment"

Sziasztok és köszi

George1941

A két optikából már csak az EFS 18 - 55 mm es van meg. A másik az "elment"

Sziasztok és köszi

Köszönöm szépen a lehetőséget, s vettem egy stabilizált optikát a másik 2 sima már elkelt. Sziasztok és BUÉK 2014

lego

Sziasztok

Szerintetek mennyire bátor dolog e-bay-en portrémarkolatot venni?

...az ára nagyon kedvező az itthoni árakhoz képest...még az utángyártotthoz viszonyítva is lényegesen olcsóbb...

Van valakinek esetleg ilyen irányú tapasztalata?

1 Harmincas Pár

Sziasztok

Szerintetek mennyire bátor dolog e-bay-en portrémarkolatot venni?

...az ára nagyon kedvező az itthoni árakhoz képest...még az utángyártotthoz viszonyítva is lényegesen olcsóbb...

Van valakinek esetleg ilyen irányú tapasztalata?

Ha a hangsúly a portrémarkolaton van, akkor nulla a tapasztalat. Ha az E-bay-en, akkor abszolút pozitiv. Elég sokat vásároltam már ott. Minden rendben megérkezett. Egy esetben "tűnt el az éterben" a csomagom, de a kis sárga az első reklamáló szavamra heves elnézés-kérések közepette azonnal pótolta.

• Tetszik 2

miszcsi

Még nem vásároltam E-bay-ről, de mint mindenhol, ott is előfordulhat a komolytalan eladó vagy a szőrszálhasogató meg kákáncsomótkereső vevő. Aki rendszeresen árul ilyen helyen, annak érdeke hogy ne verje át a vevőt mert az akkor negatív értékelést ad, de a vásárlókat is lepontozhatja az eladó. Ajánlott megnézni az eladó által adott es kapott eddigi értékeléseket.

Szerkesztve általa:miszcsi

Coyote

Pont ma érkezett meg az UDMA-s CF-em 3eHUF 8gb...

Ki kell bekkelni amíg megérkezik, de megérkezik. Igaz Tora? :) Ha mégsem visszajön a zseton.

Az ebay összehasonlíthatatlanul korrektebb mint pl. a vatera.

Arra azért figyelj hogyha nagyon olcsó az valószínűleg gagyi is. Youtube-on és egyéb helyeken érdemes utána nézni, hogy mint mondanak róla.

Rendeltem pl. bondage kötelet is, 40 métert. Olcsóbban kaptam mintha itthon megvettem volna a nagykerben áfa nélkül...

• Tetszik 3

Mukyy
lego
1 órája, Mukyy hozzászólása:

Engem érdekel ;-)

Mukyy
3 órával ezelőtt, lego hozzászólása:

Engem érdekel ;-)

Oké. Megbeszéljük a részleteket.

• Tetszik 1

lego
1 perc ezelőtt, Mukyy hozzászólása:

Oké. Megbeszéljük a részleteket.

..az áron felül még fotózhatod a csajom is... :ch13: 

• Vicces 1

lego
1 perc ezelőtt, lego hozzászólása:

..az áron felül még fotózhatod a csajom is... :ch13: 

(...csak Lego-né ne tudja meg...) :rohog:

• Vicces 4

Mukyy
57 percekkel ezelőtt, lego hozzászólása:

(...csak Lego-né ne tudja meg...) :rohog:

Ő mindig azt hajtogatja, csak Lego meg ne tudja!!!:rohog:

• Vicces 4

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most