Ugrás a tartalomra
lego

Egy csipetnyi erotika - Látogatóinknak

Recommended Posts

krujger
On 2019. 01. 15. at 9:11, Amadeus1 hozzászólása:

.........

Fú de kurvára unalmas ez már... 

Oszd meg ezt a hozzászólást

Hivatkozás a hozzászólásra
Amadeus1
10 órával ezelőtt, krujger hozzászólása:

Fú de kurvára unalmas ez már... 

/h Lehet úgy, mint pl. esetleg Te is.... ;):great:

krujger
4 órával ezelőtt, Amadeus1 hozzászólása:

/h Lehet úgy, mint pl. esetleg Te is.... ;):great:

Sokat gondolkoztam írjak e.  De megírom a frankót, szeretem ha valaki kreatív és úgy hívja fel magára a figyelmet. Szeretem, ha valaki aktív tag és úgy hívja fel magára a figyelmet.

Te az egyik kritériumot teljesíted, de a kreatív rész hmm... én sokkal többet gondolnék a részedről, minthogy tele szarod hangya ürülékkel egy két topicot.

Bizonyára okkal teszed, és ezt megfejtenünk többünknek még nem sikerült, mert hidd el sokan kérdezik, hogy ez miért szükséges.  

De leírom lassan hogy értsed.   KURVÁRA IDEGESÍTŐ.   Ha itt valakinek problémája van, az meg szokta írni, vagy kér segítséget az adminoktól. 

Próbáld meg hátha sikerülni fog, mert a pontokat hidd el többen megpróbáltuk kezelni, értelmezni,  de nem sikerült.

Aztán az is lehetséges  mi vagyunk hülyék nem sikerül rájönni mekkora ötlet van ebben. 

• Tetszik 1

bounty
9 percekkel ezelőtt, krujger hozzászólása:

Sokat gondolkoztam írjak e.  De megírom a frankót, szeretem ha valaki kreatív és úgy hívja fel magára a figyelmet. Szeretem, ha valaki aktív tag és úgy hívja fel magára a figyelmet.

Te az egyik kritériumot teljesíted, de a kreatív rész hmm... én sokkal többet gondolnék a részedről, minthogy tele szarod hangya ürülékkel egy két topicot.

Bizonyára okkal teszed, és ezt megfejtenünk többünknek még nem sikerült, mert hidd el sokan kérdezik, hogy ez miért szükséges.  

De leírom lassan hogy értsed.   KURVÁRA IDEGESÍTŐ.   Ha itt valakinek problémája van, az meg szokta írni, vagy kér segítséget az adminoktól. 

Próbáld meg hátha sikerülni fog, mert a pontokat hidd el többen megpróbáltuk kezelni, értelmezni,  de nem sikerült.

Aztán az is lehetséges  mi vagyunk hülyék nem sikerül rájönni mekkora ötlet van ebben. 

Krujger,nem értelek meg,miért akadsz ki,ne nyugtalankodj!

Lehet,hogy a jövő héten már ott fog villogni a pontokon a "SZÉP NAPOT" vagy valami más kreativ dolog! Légy türelmes!!! /z

• Vicces 3

Amadeus1
15 percekkel ezelőtt, bounty hozzászólása:

Krujger,nem értelek meg,miért akadsz ki,ne nyugtalankodj!

Lehet,hogy a jövő héten már ott fog villogni a pontokon a "SZÉP NAPOT" vagy valami más kreativ dolog! Légy türelmes!!! /z

Nem fog.... :)

Amadeus1
31 percekkel ezelőtt, krujger hozzászólása:

Köszi, hogy lassan írtad. :great:

Mukyy
31 percekkel ezelőtt, krujger hozzászólása:

Inkább örülj neki hogy nem jpg formátumban kerül fel a sok pont. Akkor a filmszalagon is ott lenne:):)

• Vicces 2

geejza

Azt gondolom, hogy Amadeus több szempontból is zsákutcába futott az Amatőrrel.

- Nem ismerhet bennünket, mivel sosem találkoztunk. Az írott szövegnek nincs hangsúlya, félre lehet értelmezni. Be lehet sértődni pld. egy poénon.

- A törzstag szint után a fórumtali szint következik, de ahhoz találkozni kellene velünk, egyébként törzstag szinten reked (de ezt ő is tudja).

- Az "Amatőr" elnevezés megtévesztő lehet. Számomra azt jelenti, hogy nem vagyunk hivatásos fotósok, nem ezzel keressük a kenyerünket. Ennek ellenére még a minőségre törekszünk.

Át kellene ezeken az akadályokon lendülni, és megtalálni a helyes irányt. Persze lehet szembe is menni egy darabig, de az kinek lenne jó? Ez a lap és a társaság nagyon szuper, nem kell ezen változtatni. A hölgyek pedig, Amadeusnét is beleértve gyönyörűek.

Ha nézeteltérés van, tisztázni kell. Vagy itt a lapon priviben, vagy valahol egy kávé mellett személyesen. Az adminokat is érdemes felkeresni (ahogy Krujger írta), tudnak segíteni, ha van fogadókészség.

Tölthetne már fel valaki képet is! ;)

• Tetszik 3
  • Köszi 2

lego

Még szólni se kell... 

Én rögtön érzékelem, ha valami gond van... 

Most is, amikor felkerultek a "pontok" rögtön megkérdeztem mi a baj. 

A válasz az volt, hogy nincs baj. 

Amikor az összes kép törölve lett, ismét megkérdeztem... A válasz ugyanaz volt...

Én tényleg nagyon szívesen  segítek bárkinek! ...de nem csak én kellek hozzá... /d

• Tetszik 3
  • Köszi 3

Amadeus1
5 percekkel ezelőtt, lego hozzászólása:

Még szólni se kell... 

Én rögtön érzékelem, ha valami gond van... 

Most is, amikor felkerultek a "pontok" rögtön megkérdeztem mi a baj. 

A válasz az volt, hogy nincs baj. 

Amikor az összes kép törölve lett, ismét megkérdeztem... A válasz ugyanaz volt...

Én tényleg nagyon szívesen  segítek bárkinek! ...de nem csak én kellek hozzá... /d

Lego, így ismeretlenül is azt gondolom, hogy korrekten állsz a dolgokhoz. Nincs is ezzel gond.

Alapjában vève "baj" sincs. (Azaz "segíteni" sem szükséges.)

Az, hogy törlök , nem kène problémámak lenni. ( Gondolom más is tett már olyat)

Tudjunk be annak, hogy a nagyon AMATŐR "kreatívitásommal" ( minden szempontból) nem akarok fárasztani senkit, hisz nem "profi" alkotások. S itt van Geejzának igaza a zsákutcával.... azt èrzèkelem, hogy amatőrkènt amatőr.hu-n ciki amatőrnek lenni ( kèpügyileg) 

Viszont kedves Lego, mèg eltanulod itt Tőlem a pontozás " művèszetèt" /z........... ( Csak "buta" vicc volt, mielőtt fèlre èrtenèd )

• Köszi 1

geejza
15 percekkel ezelőtt, Amadeus1 hozzászólása:

Lego, így ismeretlenül is azt gondolom, hogy korrekten állsz a dolgokhoz. Nincs is ezzel gond.

Tudjunk be annak, hogy a nagyon AMATŐR "kreatívitásommal" ( minden szempontból) nem akarok fárasztani senkit, hisz nem "profi" alkotások. S itt van Geejzának igaza a zsákutcával.... azt èrzèkelem, hogy amatőrkènt amatőr.hu-n ciki amatőrnek lenni ( kèpügyileg) 

Viszont kedves Lego, mèg eltanulod itt Tőlem a pontozás " művèszetèt" /z........... ( Csak "buta" vicc volt, mielőtt fèlre èrtenèd )

Nem ciki amatőr képeket feltölteni, de a te feleséged is megérdemli tőled, hogy szép képeket készítsél róla. Itt mindenki törekszik a fejlődésre, de csak a saját módján, lehetőségeihez mérten. Szép képet szeretek feltölteni, mert tudom hogy a többiek irigykednek /z

A feleségem is büszke arra, hogy jól sikerült képeken tündökölhet.

Én is szeretek szép képeket nézegetni a többiektől. Persze olyankor megesz a sárga irigység, de akkor is. :)

• Tetszik 4

bounty
3 percekkel ezelőtt, Amadeus1 hozzászólása:

Nem sok képet töltünk fel az elmult időben a fórumra,viszont ezt leszámitva azt hiszem aktivan részt veszünk a fórum életében.Értem ez alatt azt,hogy olvasom a hozzászólásokat,és alkalmasint még reagálok is,vagy hozzászólással,vagy like-val. Ebből kiindulva mondom,hogy én nem láttam olyan hozzászólást,reakciót a képeidre /A PONTOK MEGJELENÉSE ELŐTT/ amivel téged,benneteket valaki megbántott volna! Mindenkinek nem tetszhet minden,de ha nem is tetszik,azt nem szokta nyilvánosságra hozni itt a fórumon /ami nem biztos,hogy jó/! Lehet,hogy ennek ellenére mégis volt,és elkerülte a figyelmemet.

"azt èrzèkelem, hogy amatőrkènt amatőr.hu-n ciki amatőrnek lenni ( kèpügyileg)" Ez után nem hiszem,hogy minden rendben van,hogy nincs probléma!

Előttem már leirták páran,mindenikek lehetnek vélt,vagy valós sérelmei,amiket mivel  felnőttek vagyunk,érdemes megbeszélni!!!

• Tetszik 1
  • Köszi 2

krujger

Egy picit még tovább gondolva, ha itt valaki leszól egy képet, hidd el nekem, hogy az első az lesz hogy ki lesz innen tiltva.

Azt is elhiheted nekem, hogy minden fórumozó "kardal" a kezében fog megvédeni titeket, mert a fórum tagjai vagytok ti is. 

Olyan tag aki már törzstag szinten van, pl az tudhatja, hogy ezen az oldalon senkinek nincs joga a másikat kép tartalma miatt megbántani, és ezt mi itt nagyon is tiszteletben tartjuk.

Ha pedig ilyet tapasztaltál, akkor kérlek fordulj egy adminhoz ( Lego, Eznaki, Coyote, Cava ) , és hidd el nagyon gyorsan megoldás születik a problémádra.

Nálunk a képeken szereplő hölgyek, feleségek tabuk minden tekintetben. Azt gondolom, hogy ha vissza olvasol bármilyen topicban, nem találsz majd negatív hozzászólást egyetlen képre sem. Olyan van, hogy nem ír az ember egy képre, de ez nem is elvárás itt. 

További jó fórumozást.

• Tetszik 1
  • Köszi 3

Luna

Ok, akkor most teszek egy képet ide;-)( kedvencem for ever, by Lego:kiss)

1930101881_nmedi25arcki.thumb.jpg.cd770b09b1a85b5acb768d8cf47c3508.jpg

• Tetszik 8
  • Csajos Tetszik 1
  • Imádom 3

Izolda
2 órával ezelőtt, Luna hozzászólása:

Ok, akkor most teszek egy képet ide;-)( kedvencem for ever, by Lego:kiss)

1930101881_nmedi25arcki.thumb.jpg.cd770b09b1a85b5acb768d8cf47c3508.jpg

Még mindig gyönyörű. :blow-a-heart:

• Köszi 1

Trisztán

Gyertek, van odabent egy jó kis játék :wub:

630789850_IMG_1981m.thumb.jpg.dcce16f5c4b3442b19823fe834bcdf0b.jpg

• Tetszik 10
  • Csajos Tetszik 1

lego
14 órával ezelőtt, Amadeus1 hozzászólása:

.............. Értem a viccet........ És szeretem is! :rohog:.............. Igen............. Itt amatőrön előfordul, hogy úgymond "cinkeljük" egymást............ De ezeket a "beszólásokat" nem kell komolyan venni....... Inkább viccesen vissza szólni..................................... :macho:

De komolyra fordítva, elsőként a képek törléséről:

Kevesen tudják, de az amatőr fórum gyökerei, az Index "Fotók a feleségemről" fórumból indultak. És pont egy olyan esemény hozta létre, hogy anno az indexen kijelentették, hogy a feltöltött képek, nem a feltöltő, hanem a fórum tulajdonát képezik... Az akkori alapító tagok "berágtak" erre, hogy mi az hogy nem rendelkezhetnek a saját képeik, a saját alkotásaik felett? Így létrehozták ezt a fórumot maguknak, saját irányítás alatt. Tehát az amatőr - nek alapvető hitvallása az, hogy mindenki maga rendelkezik a képeivel, így törölni is akkor törli őket, amikor akarja. Ez nem is baj. A "baj" inkább a kiváltó "ok" szokott lenni, hogy miért tesz valaki ilyet?... Hisz azért vagyunk itt, hogy "büszkélkedjünk" a képeinkkel. 

....... És itt jön be, ami szerintem tényleg baj, hogy azt mondod, úgy érzed, hogy "Az Amatőrön ciki amatőrnek lenni" 

Nem, nem az!

Hisz pont a másik "alapvető hitvallásunk" , hogy itt bárkit befogadunk, és senkit nem kritizálunk!

Az hogy vannak tagok, akik kicsit ügyesebb, vagy képzettebb fotósok, nem szabadna, hogy a kezdő fotósok kedvét szegje! Pont az lenne a cél, hogy aki most kezdett el ismerkedni a fotózással, az a többiektől tanuljon és fejlődjön! 

Általában ha valaki kérdez, itt választ kap a kérdésére.... Szóval itt egy dolog nem ciki: kérdezni.... És tanulni másoktól. /d

.... És igen, lehet tanulni! És kell is! Folyamatosan! Mindenkinek! 

Hisz a cél az, hogy a gyönyörű párunkat egyre csodásabb képeken mutassuk meg olyan szépnek, mint ahogy mi látjuk őket! ?heart

• Tetszik 4
  • Köszi 1

krujger
5 órával ezelőtt, lego hozzászólása:

.............. Értem a viccet........ És szeretem is! :rohog:.............. Igen............. Itt amatőrön előfordul, hogy úgymond "cinkeljük" egymást............ De ezeket a "beszólásokat" nem kell komolyan venni....... Inkább viccesen vissza szólni..................................... :macho:

De komolyra fordítva, elsőként a képek törléséről:

Kevesen tudják, de az amatőr fórum gyökerei, az Index "Fotók a feleségemről" fórumból indultak. És pont egy olyan esemény hozta létre, hogy anno az indexen kijelentették, hogy a feltöltött képek, nem a feltöltő, hanem a fórum tulajdonát képezik... Az akkori alapító tagok "berágtak" erre, hogy mi az hogy nem rendelkezhetnek a saját képeik, a saját alkotásaik felett? Így létrehozták ezt a fórumot maguknak, saját irányítás alatt. Tehát az amatőr - nek alapvető hitvallása az, hogy mindenki maga rendelkezik a képeivel, így törölni is akkor törli őket, amikor akarja. Ez nem is baj. A "baj" inkább a kiváltó "ok" szokott lenni, hogy miért tesz valaki ilyet?... Hisz azért vagyunk itt, hogy "büszkélkedjünk" a képeinkkel. 

....... És itt jön be, ami szerintem tényleg baj, hogy azt mondod, úgy érzed, hogy "Az Amatőrön ciki amatőrnek lenni" 

Nem, nem az!

Hisz pont a másik "alapvető hitvallásunk" , hogy itt bárkit befogadunk, és senkit nem kritizálunk!

Az hogy vannak tagok, akik kicsit ügyesebb, vagy képzettebb fotósok, nem szabadna, hogy a kezdő fotósok kedvét szegje! Pont az lenne a cél, hogy aki most kezdett el ismerkedni a fotózással, az a többiektől tanuljon és fejlődjön! 

Általában ha valaki kérdez, itt választ kap a kérdésére.... Szóval itt egy dolog nem ciki: kérdezni.... És tanulni másoktól. /d

.... És igen, lehet tanulni! És kell is! Folyamatosan! Mindenkinek! 

Hisz a cél az, hogy a gyönyörű párunkat egyre csodásabb képeken mutassuk meg olyan szépnek, mint ahogy mi látjuk őket! ?heart

Ezt teljesen megkönnyeztem..  Viszont javaslom Legó leváltását....... :)  :wub:

• Vicces 5

bounty
52 percekkel ezelőtt, krujger hozzászólása:

Ezt teljesen megkönnyeztem..  Viszont javaslom Legó leváltását....... :)  :wub:

Igen,van,hogy cinkeljük egymást,de képeket nem,főleg nem a modellt! Amióta mi itt vagyunk,tizen valahány éve egy alkalomra emlékszem,amikor egy új tag /egy köcsög/ valakinél narancsbőrt emlegetett egy fotón.A hozzászólására voltak válaszok,és 2-3 nap mulva elhagyta az oldalt,de nem az adminok tették ki,magától ment el,mert  kurva gyorsan rájött a hozzászólására érkezett reakciókból,hogy neki nincs itt helye,ez nem az a társaság,ahol olyan gondolkodású emberek vannak mint Ő!

Szerintem aki akarja,az jól érzi itt magát,tud kialakitani kapcsolatokat,barátságokat,de van olyan akinek ez nem jön össze,és talán nem is akarja!

Mentek már innen emberek sértődés miatt,mert szerintük valamivel a közösség megbántotta őket,abba bele se gondoltak,hogy esetleg erre ők kurva nagy alapot adtak!

• Tetszik 2

Mukyy

Én nagyjából minden nap fent vagyok az amatőrön, úgy ahogy tisztában vagyok az eseményekkel.

De rohadjak meg ha tudom hogy ez most megint miből indult ki??????

Voltak a pontok. Oké. Hogy azok miért voltak az számomra még mindig rejtély.

Nagyjából most megint egy olyan problémát próbálunk orvosolni ami nem létezik.

Vagy ha igen világosítson már fel valaki.

• Tetszik 1

Trisztán
15 percekkel ezelőtt, Mukyy hozzászólása:

Vagy ha igen világosítson már fel valaki.

Lehet nincs igazam, de én ilyen pontokról tudok csak /z

pont.thumb.jpg.2f7c46967b32f08c011f7e97449222e7.jpg

• Vicces 5

lego
56 percekkel ezelőtt, Trisztán hozzászólása:

Lehet nincs igazam, de én ilyen pontokról tudok csak /z

pont.thumb.jpg.2f7c46967b32f08c011f7e97449222e7.jpg

Kérdés:

...alkoholos filcet mivel lehet leszedni LCD képernyőről? :shy:

• Vicces 6

geejza
1 órával ezelőtt, lego hozzászólása:

Kérdés:

Kalapáccsal :rohog:

• Vicces 5

Mukyy
2 órával ezelőtt, lego hozzászólása:

Kérdés:

Az attól függ kié a kijelző???

Ha van otthon simítózáras zacskód akkor jó a kromofág .

Leszedi pikk pakk és utána a zacskóban ki bírod a kukába dobni.:)

Legó arckitakarást ps ben szoktunk csinálni!!!!!!!!!!!!!/z

• Köszi 1
  • Vicces 2

Eznaki
On 2019. 01. 19. at 14:40, Amadeus1 hozzászólása:

azt èrzèkelem, hogy amatőrkènt amatőr.hu-n ciki amatőrnek lenni ( kèpügyileg) 

Röviden tömören!

Az amatőr azért lett és azért amatőr a mai napig, mert SOHA nem volt ciki amatőr képeket ide felrakni. Tudok olyan tagot aki soha nem lépett tovább annál, mint hogy a telefonjával kattingatott képeket a párjáról. Ettől még senki nem szólta meg!

Úgyhogy nem tudom, hogy miből vontad le ezt a következtetést, hogy itt ciki amatőrnek lenni!

Az tény, hogy többünkben is dolgozik a vágy, hogy fejlesszük fényképezési tudásunkat és ne adj isten még pénzt is szánunk arra, hogy jobb felszereléseket szerezzünk be ennek érdekében. De nem hiszem, hogy valamelyikünk szájából is hallottál volna ( billentyűzetéből olvastál volna ;) ;) ;) ), olyat, hogy valakinek a képét kicikiztük volna, mert "amatőr"!

Csak hosszabb lett, mint gondoltam, de remélem nem baj.

• Tetszik 2
  • Köszi 2

Regisztrálj, vagy lépj be a hozzászóláshoz

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni!

Regisztrálj

Regisztrálj közénk! Ne ijedj meg, könnyű!

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot

Lépj be

Már van hozzáférésed a fórumhoz? Itt léphetsz be.

Lépj be most